Экскурсионные туры в Европу

Сборная Украины и сборная Германии!!!

Збірна Німеччини і збірна України!
Гра у французькому Ліллі!


Ви любите футбол? Цей тур для Вас!
Можливість відвідування Брюгге і Кракова!
Найхолодніше пиво в Брюсселі!
Найактивніші вболівальники у Франції!

 

День 1. 

Львів

 09:30 Збір на екскурсію на Львівському ж.д. вокзалі.
10:00 Автобусна екскурсія по Львову «Тільки у Львові ...". Ми побачимо і зупинимося на фото паузу біля Церкви Святого Юра, проїдемо по вуличках Старого Львова, зробимо невелику пішохідну прогулянку по центру давнього граду, під'їдемо до Високого замку і по вулиці Личаківській закінчимо нашу екскурсію на вокзалі.
15:00 Відправлення в тур здійснюється з Комплексу Термінал «А».
Нічний переїзд Франкфурт-на-Майні .

День 2. 

Франкфурт на Майні

 По дорозі зупинка на сніданок (оплачується самостійно по меню)
Франкфурт-на-Майні порадує вас затишною площею Ремер, і численними музеями, і прекрасним променадом уздовж Майна, і сучасною архітектурою. Франкфурт - батьківщина Гете, тут є його будинок-музей, тут вручається найпрестижніша літературна премія його імені. Франкфурт - колиска німецької демократії.
"Замки романтичного Рейну" (43€+вх.квиток). Велична річка, обрамлена середньовічними замками та старовинними фортецями, прославлена численними легендами і оповідями, протікає серед рейнських гір, в одному з кращих винних ландшафтів Німеччини. Романтичний Рейн - це також долина прекрасної німфи Лорелеї. Неприступний замок Марксбург, легенди про гордих дів з Обервезель, семи велетнів, хороброго лицаря Зигфриде, ворожих братів, дівчини Гуті і бідного лицаря Рихарде запрошують познайомитися з цим чарівним і неповторним ландшафтом. Вільний час. Переїзд до Бельгії. Ночівля в Бельгії.

 

День 3. 

Брюссель

 Сніданок.
Бельгія ... Незліченна безліч художніх скарбів і чарівних мальовничих містечок. Це малиновий дзвін, діаманти, брюссельська капуста і пі сяючий хлопчик, а ще Брейгель ... і Рубенс ... Нас запрошує столиця Бельгії - Брюссель. Місто-синтез, місто «всіх кольорів веселки цивілізації», місто соборів і вокзалів, парків і віадуків, фламандців і валлонців ... Оглядова екскурсія «Брюссель- столиця Європи». Кипуча сучасність уживеться в Брюсселі з тисячолітньою історією, утворюючи чарівну, але своєрідну суміш середньовічних будинків і укріплень, готичних соборів, скляних хмарочосів і неокласичних палаців. Вільний час.
Трансфер на матч в Лілль. Гра Збірна Німеччини - Збірна України (вх.квитки додатково). Трансфер в готель. Ночівля в Бельгії.

День 4. 

Брюгге

 Сніданок. Можливість відвідати екскурсію:

  "Середньовіччя наяву" (38Є / 23Є). Зараз ми зможемо опинитися в казці, наповненій романтикою і магією. Величний Брюгге. Яскравий і товариський він привітно відкриває свої двері. Брюгге - це романтичний музей під відкритим небом. Він, як чарівна скринька, з якої скільки коштовностей не діставай, ще стільки ж залишається. 

Нічний переїзд до Кракова.

День 5. 

Краків - Львів

 По дорозі зупинка на сніданок (оплачується самостійно по меню)

  Екскурсія по Кракову. Місто - вражаюче, красиве і загадкове. Місто художників і музикантів, зі своїми легендами і, звичайно ж, милими польськими жартами. У ньому потрібно зупинитись хоча б на мить ... 

Час прибуття до Львова орієнтовно 24:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на на ж.д. вокзал. До нових зустрічей!

Партнеры