Этно туры в Украине

ОПОВІДІ ПРО ВОЛИНЬ НА ТРАВНЕВІ СВЯТА

 

Оповіді про Волинь на травневі свята

 

День 1. 

Львів - Тараканівський форт - Дубно - Ровно

 Безкоштовні трансфери від залізничного вокзалу на Термінал-А.
Відправлення в тур з комплексу Термінал «А».
Екскурсія «Дорога замків». Нас чекає загадковий і таємничий Тараканівський форт - у минулому, шедевр інженерно- військового мистецтва. Форт був побудований за наказом Олександра ІІІ, для захисту львівської залізниці. Тараканівський форт за формою нагадує ромб. Зовні його оточує широкий і глибокий рів з земляними валами, які укріплені потужними стінами. По периметру Тараканівського форту розташовувалися каземати, які були оснащені опаленням, вентиляцією, водопроводом і каналізацією. У них могло вільно поміститися близько 800 осіб. Тараканівський форт буквально весь порізаний численними підземними ходами і колодязями. Це робить його по-своєму таємничим, і породжує безліч нових легенд та розповідей. Далі нас зустріне Замок князів Острозьких-Любомирських в Дубно. Як свідок багатьох історичних подій, замок зберігає пам'ять про відомих особистостей. Сюди неодноразово приїжджали польські королі та російські імператори, українські гетьмани та австрійські цісарі. Стародавній замок в Дубно став частиною історії декількох народів. Замок оточений оборонним ровом, через який перекинуто міст, що веде до воріт і надбрамного корпусу. За стінами замку ми побачимо палац Острозьких і палац Любомирських, в якому збереглася ліпнина італійського майстра Д. Мерліні. Існує ціла система підвалів і підземних ходів. Приїзд до Рівного. Вільний час.


День 2. 

Ровно - Острог - Луцьк - Тунель кохання

 Сніданок. Вільний час в Рівному. Пропонуємо відвідати екскурсію:
• «У володіння князів Острозьких» (180/160 грн.). Острог - древнє і старовинне містечко, що заворожує легендами і дивовижної краси вежами. Найцікавішою пам'яткою Острога можна вважати замок князів Острозьких, в ансамбль якого входить 3 будівлі часів Острозьких: «Кам'яна вежа» - житлове приміщення, Нова вежа і Богоявленський собор. Сьогодні у стінах замку розмістився краєзнавчий музей, найбільш цінним експонатом, якого є знаменита Острозька Біблія - перша друкована слов'яномовна Біблія. Крім замку тут збереглося ще багато стародавніх і досить цікавих архітектурних пам'ятників - Луцька вежа, Татарська башта і, звичайно, Острозька академія. Повернення в Рівне.
Переїзд в сторону Луцька. «Тунель кохання» - одне з тих місць на Україні, яке незмінно притягує справжніх романтиків. Сплетені гілки, в ряд посаджених дерев, утворили стіни і стелю, барвисто і акуратно сформувавшись в справжній тунель. Ліс, що утворив "Тунель кохання", тягнеться приблизно один кілометр. Сама залізниця тягнеться на 3 км і з'єднує село з деревообробним комбінатом. По дорозі регулярно курсує потяг заводу - частий учасник фотографій з "Тунелю кохання".
Поселення в готель по маршруту. Вільний час.
• «Моя медова казка» (88/68 грн.). Єгипетська цариця Нифертіті, за легендами, вмивалася тільки медом з молоком… Хочете знати більше?! Тоді запрошуємо всіх бажаючих послухати цікаві факти та історії про мед та його особливості, почастувати справжнім питним медом, приготованим за стародавнім козацьким рецептом. Також нас чекають різноманітні настоянки, ексклюзивні медові смаколики для дорослих і дітей, а також медова косметика, яку можна спробувати на смак! Подаруйте собі вечір здоров’я і задоволення!

День 3. 

Луцьк - Львів

 Сніданок. Екскурсія «Моє приємне відкриття - Луцьк». Луцьк - одне з найдавніших українських міст, столиця Галицько-Волинського князівства і просто дивовижне місто. Головна пам'ятка міста - Луцький замок, або замок Любарта - один з найбільш збережених замків України. Це унікальна пам'ятка архітектури, стіни якої бережуть спогади про лицарські турніри, відважні бої і жертовні подвиги. Трохи пройшовши мощеною вулицею, ми побачимо Кафедральний собор Петра і Павла. Недалеко від собору знаходиться будинок Косачів, де жила Леся Українка і Лютеранська кірха - церква німецьких колоністів ХХ ст. А в тихому провулку біля самої річки Стир розташувався химерний будиночок - місцевий «Будинок з химерами».
Вільний час в Луцьку.
16:00 орієнтовний час прибуття до Львова. Місце прибуття - Комплекс Термінал «А».
16:30 орієнтовний час трансферу на залізничний вокзал. 

 

 

Партнеры